O NÁS

Dlouhodobě používáme rostlinné a éterické oleje při výrobě kosmetických a veterinárních přípravků. Využití účinků éterických olejů pro zdraví našich rostlin je logickým pokračováním naší činnosti.

KAREL HADEK AROMAFAUNA


VÍCE

BEZ CHEMIE

PODPORUJEME PŘÍRODU

NEJLEPŠÍ PRO ROSTLINY

Složení našich produktů

Siličné rostliny, nejenom tymián, levandule, saturejka, vratič, pelargonie, fenykl nevoní parazitům. Jde o empirické poznatky z přírody ověřené stovkami zkušeností. Informace jsou potvrzeny výzkumy a publikovány v odborné literatuře.

Přesné složení pomocných přípravků najdete na etiketě a v popisu přípravku na e-shopu.

Aromaterapie pro rostliny?

Aromaterapeutické oleje pro rostliny můžete využít, pokud se domníváte, že by vaše rostliny mohli ohrozit škůdci, nebo je již napadli.

Díky zdravotní nezávadnosti lze pomocné přípravky aplikovat na rostliny v exteriéru a interiéru, bez ochranných lhůt. Aplikovat oleje můžete v době květu, tvorby plodu i před samotnou sklizní. Použití pomocných ochranných přípravků AROMAFLORA je v harmonii s životem na planetě ZEMI.

Kde všude pomáháme?

Pomáháme přírodě se znovu postavit na nohy

ZAJÍMÁ NÁS BUDOUCNOST NAŠICH VČEL

V roce 2019 budeme přispívat 10% z obnosu získaného prodejem přípravků AROMAFLORA Mendelově společnosti pro včelařský výzkum.

POMÁHÁME OPYLOVAČŮM

Pomocné přípravky AROMAFLORA obsahují éterické oleje získané ze siličných rostlin, a právě ty jsou opylovači velice oblíbené.